Łada Niva 3-drzwiowa

        Jesteśmy autoryzowanym dealerem oraz stacją obsługi samochodów marki Łada Niva. Oferujemy najlepsze ceny i jakość obsługi.

Łada Niva model 3-drzwiowy (fabryczne oznaczenie 21214) to dobrze znany, lekki samochód terenowy niezwykle często wykorzystywany w nadleśnictwach oraz do polowań, mimo że wyśmienicie wywiązuje się również z innych zadań.

Na przestrzeni lat pojazd przeszedł wiele modernizacji, wciąż jednak pozostając prostą i tanią alternatywą dla produktów marek zachodnich oraz dalekowschodnich.

Mimo że jest to najtańszy dostępny na Polskim rynku samochód terenowy, potrafi naprawdę wiele zaoferować swoim użytkowikom. Oprócz legendarnych zdolności terenowych, niewielkiego zużycia paliwa oraz prostego i taniego serwisu, kolejne modernizacje przyniosły lepiej wykonane i wyciszone wnętrze oraz większe bezpieczeństwo.

Idealny samochód patrolowy, na wielkie place budowy ale również do polowań, wyjazdów rekreacyjnych. Wszędzie tam gdzie duże, ciężkie i drogie auta nie dają rady lub są niepotrzebne. Najlepszy stosunek ceny do możliwości!

Niva po dziś dzień znajduje nabywców również w krajach zachodniej europy, gdzie cieszy się dobrą opinią.

Standardowa gwarancja to dwa lata na podzespoły i trzy na nadwozie bez limitu przebiegu.

Egzemplarze od rocznika 2010 zostały poddane dużej liczbie zmian konstrukcyjnych obejmujących min. zawieszenie, układ kierowniczy, lusterka, kierunkowskazy przednie, tylną kanapę. Dodatkowo ciągle poprawiana jakość produkcji skutkuje poprawą komfortu i niezawodności tego wciąż najtańszego samochodu terenowego na rynku. Kliknij tutaj aby zobaczyć listę zmian!

 Od modelu rocznika 2012 ABS i BAS montowany seryjnie!

Cena samochodu Łada Niva od rocznika 2012 z dwuletnią gwarancją na podzespoły (z możliwością przedłużenia na trzy lata) i trzyletnią na nadwozie bez limitu przebiegu kilometrów wynosi  35.770,00 zł

netto (43.997,10 zł brutto) minus ewentualny rabat.

Możliwość przejęcia w rozliczeniu używanej Nivy, Gazeli,  UAZ-a albo Honkera.

Obowiązuje zasada: im wyższa wartość wyposażenia opcjonalnego, tym wyższy rabat na samochód”

 

UWAGA! Możliwość negocjacji cen i wyposażenia dodatkowego!! ZADZWOŃ NA 602-250-952

 
  - CZĘŚCI I OPONY ŁADA NIVA

 

 

copyright Tarmot 2011